Jüt Çanta İstanbul

Jüt Çanta İstanbul

İstanbul Jüt Çanta

İstanbul Jüt Çanta da seçimini yaptı

Pak Çanta & Tekstil Jüt ve Bez çanta alanında uzmanlaşmış üretici ihracatçı bir firmayız. İstanbul Jüt Çanta ihtiyaçlarını karşılamaktayız

Yüksek seviyede müşteri hizmeti ve kalite odaklı olmamız , yıllar geçtikçe sektörde tanınmış bir üretici olarak bizi öne çıkarmakta.

Rekabet ,Fiyatlama ve esneklik tüm müşterilerimizin jüt ihtiyaçlarını karşılamamızda profesyonel ekip ve üretim tesisimiz le müşteri ilişkilerimizi en üst düzeyde yönetiyoruz.

Ürettiğimiz Jüt çantalar sadece doğa dostu değil aynı zamanda çok şık , görsel ve işlevsel.

Firmanızın kurumsal tanıtımında oldukça önemli bir yer tutacaktır. Firma logonuzun basılı olduğu bir Jüt Çanta uzun yıllar farklı kişilerin elinde firmanızın reklamını yapacaktır.

Pak Çanta ve Tekstil Her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlı jüt çantalar üretmek ve geliştirmek için çalışır.

Jüt Hakkında

Jüt kumaşlar Jüt bitkisinin liflerinden üretilen iplikler den dokunmuştur. Üretimi çok kolay ve doğaya yük getirmeyen şekilde yapılmaktadır.

Jüt en çevre dostu başka herhangi bir kimyasal a ihtiyaç duymadan biyolojik olarak parçalanan geri dönüştürülebilir organik sağlam bir fiberdir. Yaygın olarak Altın lif olarak ta bilinir

Dünyada ki en büyük Jüt üreticileri Hindistan ve Bangladeş tir

Metrik ton ile dünyadaki ilk on Jüt üreticisi ülke:

Ülke Üretim (Ton)

Hindistan 1.968.000

Bangladeş 1.349.000

Çin 29.628

Özbekistan 20.000

Nepal 14.890

Güney Sudan 3.300

Zimbabve 2.519

Mısır 2.508

Brezilya 1.172

Vietnam 970

Jüt Çanta Baskı ve Üretim

Baskı

Jüt Çanta üretiminin en önemli kısımlarından birisi de baskıdır. Kumaş yapısından dolayı (gözenekli) bu çanta tipinde serigrafi baskı kullanıyoruz. Kumaşın dokusundan dolayı baskı kalitesi çok yüksek değildir. Ancak çok hoş ve görseldir.

Üretim

Jüt Kumaş işlenmesi zor bir kumaştır. Laminasyon yapılan kumaş haricinde Laminasyonsuz kumaştanda Çanta üretilebilir. Bu kumaşlar özel makinelerde dikilerek üretilirler.

Çanta Tipleri

Tam Körük , Yan Körüklü, Postacı çantası, Özel şişe çantaları , Keseler Bayan çantaları olmak üzere çok çeşitlidirler.

son dönemde çevre bilincinin artmasıyla birlikte Ham Bez Tela Çanta dan sonra çanta tercihlerinde hızla yerini almıştır.

Bir cevap yazın

EnglishTürkçe