Tela Nonwoven Çanta

Tela Nonwoven Çanta

Tela Nonwoven Çanta , Tela Nonwoven kumaştan yapılan çantalardır. Oldukça geniş kullanım alanları vardır.Promosyon çantası ,Fuar çantası ,Mağaza çantası Alışveriş çantaları , Özel cihaz çantaları ,Eczane çantaları gibi

Tela kumaşın diğer bir ismi Nonwoven kumaştır bazı yerlerde elyaf kumaş olarak da bilinir. Çok geniş bir kullanım alanı vardır. Otomotiv , havacılık , tekstil ,medikal sektör , tarım , alanları gibi , kolay üretilebilmesi , geri dönüşümlü ve ekonomik olması bu kumaşı öne çıkaran unsurlardır.

Tela Nonwoven  çanta lar aynı zamanda Doğa Dostudur . doğaya bırakıldıklarında bir yıl içerisinde çözünüp toprağa karışır , yada geri dönüşüm tesislerinde işlenerek tekrar kumaş üretilebilir. İstenilirse bu kumaşa üretim aşamasında Antistatik , geç tutuşma tütmeme , hidrofilik veya hidrofobik özellikler eklenebilir.

Tela  kumaş dokumasızdır .  polipropilen den üretilir yiyeceklerle ve insan derisiyle temasında herhangi bir problem yoktur.

Tela Nonwoven Çantalar iki şekilde üretilirler. Ultrasonik dikişli otomasyon ve makine ip dikişli şekilde

Ultrasonik dikişli otomasyon

Bu yöntemde baskıları yapılan bobinler makineye takılır ve ultarsonik kaynak yöntemiyle birleştirilir yüksek adetli  işlerde tercih edilir.ekonomiktir ve zamandan tasarruf edilir Bu yöntemde baskı olarak Flexo baskı uygulanır Kumaş flexo matbaa makinelerinde basılır daha çok vektörel  tasarımlar da iyi sonuç verir. Yeni çıkan modeller de fotoğraf kalitesinde baskı da mevcuttur.

Bu çantalarda Bir de Laminasyon tekniği uygulanır bu yöntemde Baskı OPP film üzerine basılır ve bu malzeme kumaşla birleştirilir. çok kaliteli ve görsel çantalardır.

Bu çantalar el geçme veya kulplu üretilebilirken körüklü körüksüz ve 3D modellerde üretilebilirler

Makine İp Dikişli

Uygun ebatlar da kesilen kumaşlar üzerine baskı yapıldıktan sonra biyeyle bu kumaşların birleştirilmesiyle bu çantalar üretilir. Baskı olarak Ofset ve Serigrafi teknikleri uygulanır. Ofset baskı oldukça kalitelidir. Serigrafi de daha çok tek renk basit tarsımlar basılır.Model olarak kulplu alttan ve yandan körüklü  model vardır ancak isteğe göre farklı modeller de uygulanabilir.

Tela kumaş hayatın her alanına girmiştir Uçak , Tren  ve otobüslerde koltuk başlığı araçlarda pas pas restoranlarda masa örtüsü servis gibi size özel hayal ettiğiniz bir çok ürünü üretebiliyoruzeçin

Tela Nonwoven Çantalar hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için bizimle iletişime geçin

EnglishTürkçe